PROMOCJA TABLIC SZKOLNYCH: 

tanie tablice szkolne

Promocja na OSŁONY z pleksi na biurko i stojące - produkty Anty-COVID 19:


Promocja na STOJAKI do dezynfekcji i inne produkty Anty-COVID 19:


LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - pełna oferta:

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - promocja ważna do 30.09.2024r. :


PROMOCJA na sprzęt projekcyjny i nie tylko ...:


STOŁÓWKA:


PRACOWNIE PRZEDMIOTOWE: Pracownia chemiczna, Pracownia fizyczna, Pracownia biologiczna, Pracowania przyrodnicza


GABINET PIELĘGNIARKI:


TABLICE INTERAKTYWNE MyBoard:


NOWOŚĆ - TABLICE KORKOWE KOLOROWE:

tablice korkowe kolorowe

NOWOŚĆ - TABLICE PERFOROWANE:

tablice szkolne korkowe magnetyczne

OFERTA KOSZY DO SEGREGACJI ODPADÓW:

kosze na śmieci segregacjaNiniejsza prezentacja ma na celu przybliżenie Państwu oferowanych przez nas produktów. Nie stanowi ona jednak oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.

Ceny podane na stronie www.bismw.com.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Nie ponosimy odpowiedzialności za mogące występować (chociażby z powodu używania różnych monitorów) różnice kolorystyczne pomiędzy niniejszą prezentacją, a faktyczną kolorystyką wyrobów. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian zarówno w kolorystyce jak i konstrukcji prezentowanych towarów.

Informujemy, że publikowane dane techniczne przedstawione na naszej stronie są danymi katalogowymi, które otrzymaliśmy od producenta lub dystrybutora. Dołożymy wszelkich starań, aby odzwierciedlały one stan rzeczywisty, jednak mogą zawierać małe uchybienia i błędy, które nie mogą być podstawą do roszczeń.W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z nami.

Niniejsze zdjęcia mebli z logo "BIS-MW" zamieszczone na stronie są własnością intelektualną firmy P.H.U. BIS-MW s.c. Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów (zdjęć) w całości, częściowo lub ze zmianami oraz wykonywanie mebli wg wymienionych wzorów bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Nasza firma prowadzi sprzedaż wysyłkową wyłącznie podmiotom gospodarczym (posiadającym nr NIP i REGON), nie mają więc tu zastosowania przepisy ustawy z dn. 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z dn. 24 czerwca 2014 r., poz. 827).
Klientów indywidualnych (osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej) zapraszamy do zakupów w naszym biurze handlowy w Warszawie ul. Michałowicza 13.